کد خبر:2623
پ
دکتر منادی
دکتر علیرضا منادی

شعار این خادم ملت حل مشکل معیشت مردم است

به عنوان فردی که تنها تکیه گاه سیاسی خود را رای مردم دانسته و همواره از بازی های جناحی و سیاسی پرهیز کرده ام، عرض می نمایم؛ شعار من، حل مشکل معیشت مردم و ساخت ایران و آذربایجانی در شان این مردم شریف است.   این مردم، لایق بهترین ها هستند چرا که به پای […]

به عنوان فردی که تنها تکیه گاه سیاسی خود را رای مردم دانسته و همواره از بازی های جناحی و سیاسی پرهیز کرده ام، عرض می نمایم؛ شعار من، حل مشکل معیشت مردم و ساخت ایران و آذربایجانی در شان این مردم شریف است.

 

این مردم، لایق بهترین ها هستند چرا که به پای نظام از هیچ گذشت و ایثاری مضایقه نکرده اند، حال آنها برای حل مشکلات خود که البته قصور چندانی در بوجود آمدن آنها ندارند نیاز به یاری و فداکاری فرزندان خادم خود دارند و بی شک با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رای ضمن تجدید پیمان با نظام و انقلاب و اعلام حمایت حداکثری خود از تمامیت عرضی و اعتقادی نظام، با انتخاب هایی اصلح در برپا شدن مجلسی در راس امور قدم برخواهند داشت.

 

معیشت مردم امروز در تنگنا قرار گرفته و سفره هایشان روز به روز کوچک تر شده است، باید برای حل آن اقدامات جدی صورت پذیرد. حقیر با تمام توان و با استفاده از تجارب هشت ساله خود در عرصه نمایندگی مجلس و حضور چهار ساله ام به عنوان معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی کشور، این وعده را به مردم تبریز و استان می دهم که می توان با کمک مسئولین بخش های مختلف، تمامی مشکلات و مهم تر از همه مشکلات معیشتی مردم را به کمترین ممکن رساند.

 

دعواهای سیاسی و جناحی که همیشه مخل مبانی خدمت رسانی به مردم بوده است و مانع شایسته سالاری ها و خدمت صادقانه به این مردم شریف گردیده، به اندازه کافی وجود داشته و دارد، بی شک انتخاب هایی از جنس تکیه بر اعتقاد، انقلابی گری، تخصص و عملگرایی می تواند راهگشای پیشرفت و آبادانی سرزمین مان باشد.

 

چنانکه در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی سیل اعتماد مردم لباس خادمی خود را در قاموس نمایندگی مطالبات شان بر تن حقیر بپوشاند، به عنوان یک انقلابی عملگرای آتش به اختیار، به دور از دعواهای جناحی و زرگری، تنها وظیفه و دغدغه خود را نمایندگی مطالبات مردم دانسته و در حل مشکلات معیشتی مردم و بیکاری جوانان از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

 

علیرضا منادی، کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه تبریز، آذرشهر و اسکو

 

 

آدرس دفتر مرکزی :

تبریز ، فارابی (چایکنار شمالی)، جنب شهرداری منطقه 1

تلفن : 3‌4438349-041

پست الکترونیک : info@drmonadi.ir

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب