آخرین اخبار

کد خبر:3001
پ
Û²Û±-Û²Û´-Û³Û·-۲۰۱۸۰۵۱۰۹۸۶۰۷۵۲۹۳۱

نماینده مردم تبریز: دولت در ثبت افزایش قیمت ارزی هر لحظه از خودش رکورد می زند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر منادی؛دکترعلیرضا منادی سفیدان گفت: دولت با افزایش لحظه ای نرخ ارز لحظه به لحظه رکورد جدیدی از رشد قیمت ارز نسبت به روز گذشته از خود به یادگار می گذارد. علیرضا منادی سفیدان نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در واکنش به نوسانات نرخ ارزی کشور اظهار کرد: وزارت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر منادی؛دکترعلیرضا منادی سفیدان گفت: دولت با افزایش لحظه ای نرخ ارز لحظه به لحظه رکورد جدیدی از رشد قیمت ارز نسبت به روز گذشته از خود به یادگار می گذارد.

علیرضا منادی سفیدان نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در واکنش به نوسانات نرخ ارزی کشور اظهار کرد: وزارت اقتصاد و بانک مرکزی به عنوان بزرگترین عرضه کننده ارز، با نامشخص بودن سیاست ارزی بایستی مسئول و پاسخگوی نوسانات سیاست ارزی باشند.

وی افزود:تمام تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان از افزایش نرخ ارز تاثیر می‌پذیرند که البته با رها کردن بازار ارز نشان از اجابت خواسته سوداگران خواهد بود.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: قیمت برخی کالاها که مردم با آن در طول روز سر و کار دارند به شکل نجومی افزایش پیدا کرده ومسئول اقتصادی در دولت پاسخگوی این نا بسامانی‌ها نیست.

این نماینده مجلس با بیان اینکه نابسامانی بازار ارز قابل توجیه نیست خاطر نشان کرد: ماه هاست از سوی مسئولین اقتصادی دولت شعارهایی مبنی بر ترکاندن بمب ارزی و دخالت دولت برای کاهش قیمت ارز به گوش می رسید که البته راهکاری از سوی آنان برای جلوگیری از رشد نرخ ارز دیده نشده است.

 

آدرس دفتر مرکزی :

تبریز ، فارابی (چایکنار شمالی)، جنب شهرداری منطقه 1

تلفن : 3‌4438349-041

پست الکترونیک : info@drmonadi.ir

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب