کد خبر:3089
پ
IMG_20201107_090810_098

دکتر منادی در جلسه هیات مدیره هلال احمر استان تاکید کرد: پیش بینی و داشتن آمادگی لازم برای جلوگیری از وقوع هر گونه بحران 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر علیرضا منادی، جلسه هیات مدیره هلال احمر استان بادبا حضورمحضور ، دکتر پزشکیان ، دکتر ممی‌خانی و مدیر عامل هلال احمر  استان و اعضای مجمع عمومی با موضوع پیش بینی و آمادگی برای مقابله برگزار شد. دکتر منادی در این جلسه بیان کرد: با توجه به هشدار رئیس سازمان […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر علیرضا منادی، جلسه هیات مدیره هلال احمر استان بادبا حضورمحضور ، دکتر پزشکیان ، دکتر ممی‌خانی و مدیر عامل هلال احمر  استان و اعضای مجمع عمومی با موضوع پیش بینی و آمادگی برای مقابله برگزار شد.

دکتر منادی در این جلسه بیان کرد: با توجه به هشدار رئیس سازمان زمین شناسی ملی ایران مبنی بر زلزله قریب الوقوع در تبریز و حتمی بودن آن در آینده باید برنامه و پیش بینی های لازم در این مورد انجام شود تا خدایی نکرده در صورت وقوع چنین حادثه ای،باید آمادگی لازم را داشته باشیم .

نماینده تبریز،آذرشهر و اسکو در ادامه اضافه کرد: تبریز در تاریخ ۲۰۰ ساله خود زلزله های وحشتناکی داشته است به همین جهت وظیفه هلال احمر ، آموزش مردم و اجرای مانور های مقابله با زلزله در شهر که خیلی جدی هست باید عملیاتی شود.

دکتر منادی تاکید کرد: استانداری ، وزارت بهداشت و هر سازمان و نهادی که در قانون وظیفه ای برای پیشگیری از حوادث و بحران هایی که ممکن است رخ دهد ، پیش بینی های لازم انجام دهند و هرکس به وظیفه خود در قبال چنین بحران هایی عمل کند و همچنین دولت بودجه کافی برای تاسیس بیمارستان های صحرایی بزرگ و مراکزی که شهر را از حادثه دور کند در نظر بگیرد تا در هنگام وقوع بحران آمادگی کامل را داشته باشیم.

وی افزود: همچنین مقرر شد مدیرکل هلال احمر استان و مدیر کل بیمه سلامت پیش بینی های لازم را انجام دهند و گزارشی در این مورد آماده کنند و هر آنچه لازم هست را عنوان کنند تا در جلسه مجمع نمایندگان استان با حضور مسئولان مربوطه برسی و تمهیدات لازم انجام شود.

 

آدرس دفتر مرکزی :

تبریز ، فارابی (چایکنار شمالی)، جنب شهرداری منطقه 1

تلفن : 3‌4438349-041

پست الکترونیک : info@drmonadi.ir

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب