کد خبر:1409
پ
دکتر منادی

شهرستان اسکو مردمی فرهیخته، تلاشگر و سخاوتمند دارد.

دکتر علیرضا منادی مشاور عالی دکتر ولایتی با حضور در جمع اهالی شهرستان اسکو ضمن دیدار با اهالی این شهرستان، پای درد و دل آنها نشست و به گفتگو پرداخت. دکتر علیرضا منادی مشاور عالی دکتر ولایتی با حضور در جمع اهالی شهرستان اسکو ضمن دیدار با اهالی این شهرستان، پای درد و دل آنها […]

دکتر علیرضا منادی مشاور عالی دکتر ولایتی با حضور در جمع اهالی شهرستان اسکو ضمن دیدار با اهالی این شهرستان، پای درد و دل آنها نشست و به گفتگو پرداخت.

دکتر علیرضا منادی مشاور عالی دکتر ولایتی با حضور در جمع اهالی شهرستان اسکو ضمن دیدار با اهالی این شهرستان، پای درد و دل آنها نشست و به گفتگو پرداخت.

دکتر منادی با انتقاد از کم توجهی مسئولین بر توسعه و پیشرفت شهرستان اسکو به لزوم توجه بیشتر به آبادانی این شهرستان تاکید کرد. او همچنین در پاسخ به گزارش عملکرد خود در مجلس هشتم و نهم نسبت به این شهرستان از تخصیص ۳۵۰ میلیون تومان برای ساخت بیمارستان اسکو، تخصیص و دریافت بودجه جهت ساخت دادگستری اسکو و احداث شهرک صنعتی اسکو در دوران نمایندگی اش در این شهرستان خبر داد.

وی همچنین با نوید ۲ خبر خوب برای جوانان این شهرستان، از دریافت دستور مستقیم از دکتر ولایتی رییس هیات امنای دانشگاه آزاد کشور جهت تاسیس رشته های پزشکی در دانشگاه آزاد واحد اسکو و همچنین احداث خوابگاه دانشجویی برای دانشجویان این دانشگاه خبر داد.

اهالی شهرستان اسکو نیز ضمن تقدیر از عملکرد درخشان دکتر منادی طی سالهای گذشته در این حوزه، اعلام حمایت خود را از ایشان جهت حضور پررنگ و قدرتمند در انتخابات مجلس یازدهم اعلام کردند.

کلیدواژه : اسکودکتر منادی

 

آدرس دفتر مرکزی :

تبریز ، فارابی (چایکنار شمالی)، جنب شهرداری منطقه 1

تلفن : 3‌4438349-041

پست الکترونیک : info@drmonadi.ir

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب