کد خبر:3197
پ
IMG_20210113_100041_319

با پیشنهاد دکتر علیرضا منادی نماینده تبریز،آذرشهر دردیدار مدیرعامل ایران خودرو مقرر شد؛طراحی و ساخت خودرو به نام تبریز

دکتر منادی گفت: با توجه به حق بزرگ و قدمت دیرینه‌ای که قطعه سازان تبریز بر گردن صنعت خودرو سازی ایران دارند با درخواست و پیشنهاد بنده مقرر شد یک خودرو به نام تبریز در خودروسازی تبریز طراحی و ساخته شود . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات […]

دکتر منادی گفت: با توجه به حق بزرگ و قدمت دیرینه‌ای که قطعه سازان تبریز بر گردن صنعت خودرو سازی ایران دارند با درخواست و پیشنهاد بنده مقرر شد یک خودرو به نام تبریز در خودروسازی تبریز طراحی و ساخته شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، دکتر علیرضا منادی نماینده مردم تبریز⁦،آذرشهر و اسکو در مجلس با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و مدیرعامل شرکت ساپکو دیدار و گفتگو کرد.

دکتر منادی رئیس کمیسیون آموزش در باره این دیدار به خبرنگار ما گفت : در دیداری که با دکتر مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و جناب آقای پیر محمدی مدیرعامل محترم شرکت ساپکو داشتیم مذاکراتی در خصوص مسائل و رفع مشکلات قطعه سازان و شرکت های مستقر گروه صنعتی ایران خودرو در تبریز انجام شد.

وی همچنین ادامه داد پیش از این نیز دکتر مقیمی مدیرعامل ایران خودرو و مهندس یزدانخواه مدیرعامل ایران خودرو دیزل با حضور در کمیسیون آموزش،تحقیقات و فناوری دیدار ها و مذاکراتی در این خصوص داشته ایم.

دکتر منادی افزود: با توجه به حق بزرگ و قدمت دیرینه‌ای که قطعه سازان تبریز بر گردن صنعت خودرو سازی ایران دارند با درخواست و پیشنهاد بنده مقرر شد یک خودرو به نام تبریز در خودروسازی تبریز طراحی و ساخته شود وی یادآور شد در نشستی که در استانداری برگزار شد وزیر صنعت نیز به این موضوع تاکید داشتند.

 

آدرس دفتر مرکزی :

تبریز ، فارابی (چایکنار شمالی)، جنب شهرداری منطقه 1

تلفن : 3‌4438349-041

پست الکترونیک : info@drmonadi.ir

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب