کد خبر:3052
پ
unnamed (4)

واکنش رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به حمله نظامی به قره باغ: «خاک قره باغ متعلق به اسلام است»

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر علیرضا منادی، دکتر منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نسبت به حمله ارمنستان به قره باغ آذربایجان واکنش نشان داد و نوشت: «خاک قره باغ متعلق به اسلام است» متأسفانه امروز دوباره شاهد شعله ور شدن جنگ بین دو کشور همسایه یعنی ارمنستان و آذربایجان بر سر قره باغ […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر علیرضا منادی، دکتر منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نسبت به حمله ارمنستان به قره باغ آذربایجان واکنش نشان داد و نوشت:

«خاک قره باغ متعلق به اسلام است»

متأسفانه امروز دوباره شاهد شعله ور شدن جنگ بین دو کشور همسایه یعنی ارمنستان و آذربایجان بر سر قره باغ هستیم.

از ۳۰ سال قبل که خاک قره باغ ، اشغال شده است مردم‌آذربایجان همواره دغدغه بازپس گیری سرزمینشان را داشته اند و ما همچون قضیه فلسطین حمایت خود را از این منطقه مسلمان نشین اعلام میکنیم. و به تبعیت فرمایش رهبر عزیزمان که فرمود “قره باغ خاک اسلام است” این موضع شفاف ما بوده و هست و این خاک را متعلق به آذربایجان و مسلمین میدانیم. طبق آموزه های دینی خود هرکس را که از خاک اسلام و کیان مسلمین دفاع کند شهید دانسته و قابل احترام میدانیم.

بنده نیز به نوبه خود همچون تمام مردم عدالت خواه و حامی مظلومین مسلمان و ارامنه ایرانی، ضمن محکومیت تعرض این تعرض به قره باغ، خواستار توقف جنگ افروزی و حملات نظامی دو طرف میباشم، چرا که در پشت پرده این جنگ و خونریزی بازی گردانی رژیم منحوس صهیونیستی به عیان قابل مشاهده است. همچنین به وکالت از مردم شریف ایران از وزارت خارجه کشورمان و مخصوصا جناب دکتر ظریف خواهانم با بهره گیری از ظرفیت دیپلماسی کشور عزیزمان، نقش میانجی گری را بین دو طرف درگیر ایفا نموده و از ادامه جنگ بین دو‌کشور همسایه جلوگیری نمایند.

 

آدرس دفتر مرکزی :

تبریز ، فارابی (چایکنار شمالی)، جنب شهرداری منطقه 1

تلفن : 3‌4438349-041

پست الکترونیک : info@drmonadi.ir

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب