کد خبر:3146
پ
IMG-20200912-WA0018

دکترمنادی با اشاره به مصوبه روز گذشته کمیسیون آموزش: هدیه مجلس به نهضتی‌های پیش از سال ۹۱/ باز هم شرایط برای استخدام فراهم شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر منادی،رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به نشست روز گذشته کمیسیون آموزش، عنوان کرد: در این نشست به مناسبت روز نهضت سواد آموزی هدیه‌‎ای به نهضتی‌ها اعطا شد و نهضتی‌های پیش از سال ۹۱ بار دیگر می‌‎توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند. دکتر علیرضا منادی درباره مصوبه روز […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر منادی،رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به نشست روز گذشته کمیسیون آموزش، عنوان کرد: در این نشست به مناسبت روز نهضت سواد آموزی هدیه‌‎ای به نهضتی‌ها اعطا شد و نهضتی‌های پیش از سال ۹۱ بار دیگر می‌‎توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند.
دکتر علیرضا منادی درباره مصوبه روز گذشته کمیسیون آموزش، اظهار کرد: با این مصوبه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بار دیگر شرایط را برای جذب نیروهای نهضت سواد آموزی پیش از سال ۱۳۹۱ فراهم کرد.

نماینده تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر این اساس شرایط برای جذب افرادی که در آزمون شرکت کرده بودند ولی پذیرفته نشدند و جمعیت آنان حدود ۶ هزار نفر بود، بار دیگر مهیا شد.

وی افزود: همچنین بر اساس این مصوبه، افرادی که به هر دلیلی از جمله شیوع ویروس کرونا در آزمون تیرماه آموزشیاران نهضت سواد آموزی شرکت نکردند، فراهم است تا با شرکت در این آزمون، بتوانند جذب آموزش و پرورش شوند.

منادی سفیدان یادآور شد: ساماندهی نیروهای نهضتی، پیش دبستانی، خرید خدماتی و حق التدریسی یکی از دغدغه‌های جدی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس است که با توجه به کمبود ۲۰۰ هزار معلم در آموزش و پرورش، ضرورت دارد که مصوبات مجلس در این راستا هرچه سریع‌تر اجرایی شود.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصریح کرد: کمیسیون آموزش برای سایر گروه‌های بلاتکلیف در آموزش و پرورش  برنامه دارد و طرح آن در کمیته آموزش و پرورش این کمیسیون در حال چکش‌کاری و آماده شدن جهت ارائه به صحن علنی است که مخاطب این طرح جمعیتی حدود ۱۰۰ هزار معلم است.

 

آدرس دفتر مرکزی :

تبریز ، فارابی (چایکنار شمالی)، جنب شهرداری منطقه 1

تلفن : 3‌4438349-041

پست الکترونیک : info@drmonadi.ir

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب