کد خبر:1819
پ
فاقد تصویر شاخص

دکتر منادی: مردم تبریز «عمل‌گرا» هستند – به صداقت و سلامت حاکمیت اعتماد دارم

نصرنیوز: «دکتر علیرضا منادی» منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر می گوید: بنده تنها کاندیدای مستقلی هستم که در بین ۲۰ شهر بزرگ کشور توانستم به مجلس راه یابم و این نشان از شعور سیاسی بالای مردم تبریز، آذرشهر و اسکو دارد. دکتر منادی در گفتگو با “تابناک تبریز” به تحلیل نتایج انتخابات مجلس شورای […]

نصرنیوز: «دکتر علیرضا منادی» منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر می گوید: بنده تنها کاندیدای مستقلی هستم که در بین ۲۰ شهر بزرگ کشور توانستم به مجلس راه یابم و این نشان از شعور سیاسی بالای مردم تبریز، آذرشهر و اسکو دارد.

دکتر منادی در گفتگو با “تابناک تبریز” به تحلیل نتایج انتخابات مجلس شورای اسلامی پرداخته و گفته است: نتایج انتخابات تبریز در هر دو دوره نشان از فراوانی خرد ورزی مردمان این دیار می دهد.

وی افزود: بنده به صورت مستقل و با اتکا به صداقت و در میان مردم بودن در طول دوره نمایندگى، بدون اینکه در لیستی باشم توانستم اعتماد مردم را در هر دو دوره انتخابات کسب کنم و این نشان می دهد که مردم تبریز عملگرا هستند و به عملگرایی رأى دادند.

منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اذعان کرد: مردم دچار دو قطبی انتخاباتی نشدند و بنده تنها کاندیدایی مستقلی هستم که در بین ۲۰ شهر بزرگ کشور توانستم به مجلس راه یابم و این نشان از شعور سیاسی بالای مردم تبریز، آذرشهر و اسکو است. منادی در خصوص اعتراض برخی کاندیداها به نتایج انتخابات گفت: نمی دانم که چرا این نامزدها اعتراض می کنند، بنده هم می توانستم اعتراض کنم، اما من به صداقت و سلامت حاکمیت اعتماد دارم و دوستانی که شعار می دهند که حاکمیت را قبول دارند باید نتایج را نیز قبول کنند و نباید با ایجاد شبهه در نتابج صحیح آرا موجب شک و تردید در بین مردم شده و اعتماد مردم را به حاکمیت را زیر سؤال ببرند و مردم را دلسرد کنند، البته مردم خیلى با بصیرت هستند و صداقت نظام را از عمق وجود قبول دارند.

وی در خصوص اینکه کدام کمیسیون مجلس را برای عضویت مد نظر دارد، گفت: عضویت در کمیسیون آموزش و تحقیقات و کمیسیون صنایع در اولویت های بنده است.

 

آدرس دفتر مرکزی :

تبریز ، فارابی (چایکنار شمالی)، جنب شهرداری منطقه 1

تلفن : 3‌4438349-041

پست الکترونیک : info@drmonadi.ir

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب