کد خبر:2617
پ
دکتر منادی
یادداشت

منادی وامدار مردم است نه کانون های سیاسی

انقلاب اسلامی ایران به عنوان انقلابی مردمی، که حرکت و حیات چهل ساله آن وابسته به مردم است، مقبولیت مسئولان خود را نیز از رای مردم می گیرد که بر این اساس امام راحل به عنوان بنیان گذار انقلاب، مردم را ولی نعمت کشور و مسئولان را خادم ملت معرفی می کنند.   مجلس به […]

انقلاب اسلامی ایران به عنوان انقلابی مردمی، که حرکت و حیات چهل ساله آن وابسته به مردم است، مقبولیت مسئولان خود را نیز از رای مردم می گیرد که بر این اساس امام راحل به عنوان بنیان گذار انقلاب، مردم را ولی نعمت کشور و مسئولان را خادم ملت معرفی می کنند.

 

مجلس به عنوان پارلمانی مردمی، چگونه می تواند برخی نمایندگان را که نسبت به جایگاه و پشتوانه رای مردمی بی تفاوت و به جای آن به کانون های سیاسی وامدار هستند را در خود جای دهد؟

 

علیرضا منادی سفیدان که یک برگ سوابق فعالیت حزبی ندارد و در دوره های هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی که سال های اقبال آرا به جریانات حزبی بود به عنوان کاندیدای مستقل به مجلس راه یافت، تنها خود را وامدار پشتوانه مردمی می داند و به همین دلیل امروز از خدمات انجام گرفته خود برای توسعه و آبادانی تبریز، اسکو و آذرشهر سخن می گوید.

 

ما امروز به چنین نمایندگانی بسیار نیاز داریم، مسئولانی که مردم را ولی نعمت خود بدانند و تنها دغدغه آن پیگیری مطالبات مردم باشد و برای راضی نگه داشتن کانون های سیاسی و حزبی خود حائلی میان خود و مردم قرار ندهند.

 

آدرس دفتر مرکزی :

تبریز ، فارابی (چایکنار شمالی)، جنب شهرداری منطقه 1

تلفن : 3‌4438349-041

پست الکترونیک : info@drmonadi.ir

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب