کد خبر:1811
پ
فاقد تصویر شاخص

نتایج و وضعیت دور نخست انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو

با اعلام رسمی نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو، همچنین اعلام تعداد آرای مأخوذه مشخص شد در این حوزه انتخابیه به عنوان یکی از حوزه های مهم و اثر گذار بهارستان، مردم حضوری چشمگیر داشته اند. طی این حضور پر رنگ، دکتر علیرضا منادی سفیدان، نماینده مردم […]

با اعلام رسمی نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو، همچنین اعلام تعداد آرای مأخوذه مشخص شد در این حوزه انتخابیه به عنوان یکی از حوزه های مهم و اثر گذار بهارستان، مردم حضوری چشمگیر داشته اند.

طی این حضور پر رنگ، دکتر علیرضا منادی سفیدان، نماینده مردم فهیم تبریز، اسکو و آذرشهر و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی طی پیامی از مردم شریف تبریز، اسکو و آذرشهر تشکر کردند:

«هوالفتاح العلیم.

مردم شریف، مؤمن وشجاع حوزه انتخابیه تبریز آذرشهر و اسکو،
سلام علیکم

ازحضور گسترده وشورآفرین شما در انتخابات مرحله نخست مجلس دهم و اعتماد مجددتان به اینجانب کمال تشکر را دارم و انشاءالله با رأی اعتماد مجددتان به اینجانب درمرحله دوم، به فضل الهی در جهت ادامه طرح نجات دریاچه ارومیه که توفیقات زیادی با انتقال آب ارس تاکنون نصیبمان شده است و تولید کاتد مس در تبریز (سونگون) و ادامه بزرگراه تبریز-اروپا (درحال اجرای کیلومتر چهل وپنج) و اتصال تبریز به چاه های نفت جنوب (عسلویه) که آن هم با اقدام و پیگیری اینجانب درحال اجراست، تکمیل اتوبان تبریز-سهند و اجرای طرح جهش حقوق فرهنگیان واعتلاء جایگاه شغل مقدس معلمی (با ادغام وزارت آموزش وپرورش در وزارت علوم) وافزایش حقوق بازنشستگان عزیز با تصویب طرح تسرّی و حفظ کرسی هیأت رئیسه مجلس برای تبریز اینجانب را همراهی فرمایید.

با احترام
خادم شما علیرضا منادی»

لازم به توضیح می باشد که در کشاکش قدرت نمائی دو لیست اصلاح طلبان و اصولگرایان، آقای دکتر منادی، به عنوان تنها کاندیدای مستقل که تنها متکی به عملکرد موفق خود در دوره های گذشته و اعتماد و استقبال آحاد مختلف مردم بودند، جزو ده کاندیدا با بیشترین رأی برای ورود به مجلس دهم هستند. در پی اعلام نتایج انتخابات ۷ اسفند ماه، آقای مسعود پزشکیان بعنوان سرلیست اصلاح طلبان با کسب ۲۶۱ هزار و ۶۰۵ رای و احمد علیرضابیگی از لیست ائتلاف اصولگرایان با کسب ۲۳۵ هزار و ۳۱۴ رای در همین مرحله از انتخابات وارد بهارستان شدند.

همچنین هشت کاندیدای دیگر که موفق شدند بیشترین تعداد آرا را به خود اختصاص دهند بایستی سهم غالب موفقیت شان را مدیون قرار گرفتن در لیست ها دانست در حالی که نام دکتر منادی، فارغ از جناح بندی های سیاسی در این فهرست، به عنوان تنها کاندیدای مستقل می درخشد. اسامی راه یافتگان به دور دوم انتخابات بدین شرح می باشد:

– آقای محمدحسین فرهنگی با ۱۴۳ هزار و ۳۷۹ رای از لیست ائتلاف اصولگرایان
– خانم زهرا ساعی با ۱۱۴ هزار و ۳۸۴ رای از لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان
– آقای علیرضا منادی با ۱۱۳ هزار و ۷۴۸ به صورت مستقل (با حضور در لیست حامیان برجام – اعتدال و توسعه)
– آقای محمداسماعیل سعیدی با ۱۰۵ هزار و ۳۲۹ رای از لیست ائتلاف اصولگرایان
– آقای میرعلی‌اصغر الموسوی با ۱۰۲ هزار و ۲۵۵ رای از لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان
– آقای سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی با ۹۸ هزار و ۵۶۲ رای از لیست ائتلاف اصولگرایان
– آقای شهاب‌الدین بیمقدار با ۹۶ هزار و ۲۸۱ رای از لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان
– آقای حجت الاسلام عباس عباس‌زاده با ۸۸ هزار و ۸۵۵ رای از لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان

 

 

آدرس دفتر مرکزی :

تبریز ، فارابی (چایکنار شمالی)، جنب شهرداری منطقه 1

تلفن : 3‌4438349-041

پست الکترونیک : info@drmonadi.ir

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب