کد خبر:3263
پ
unnamed (4)

رئیس کمیسیون آموزش مجلس خطاب به معلمان: مطمئن باشید لایحه رتبه‌بندی را به نفع فرهنگیان اصلاح و مصوب می‌کنیم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر منادی،رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ضمن تبریک روز معلم، بررسی لایحه رتبه بندی فرهنگیان، تصویب اعمال مدرک دوم فرهنگیان، ‌همسان سازی حقوق اساتید دانشگاه‌های وزارت علوم با وزارت بهداشت و افزایش بودجه وزارتخانه‌های آموزش عالی و آموزش و پرورش را از جمله اقدامات کمیسیون آموزش در یک […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر منادی،رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ضمن تبریک روز معلم، بررسی لایحه رتبه بندی فرهنگیان، تصویب اعمال مدرک دوم فرهنگیان، ‌همسان سازی حقوق اساتید دانشگاه‌های وزارت علوم با وزارت بهداشت و افزایش بودجه وزارتخانه‌های آموزش عالی و آموزش و پرورش را از جمله اقدامات کمیسیون آموزش در یک سال اول کاری خود دانست.

متن پیام دکتر علیرضا منادی سفیدان رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری و نماینده مردم نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است:

 

 

 

هوالفتاح العلیم

 

 

 

میسرنگردد به کس این سعادت. به کعبه ولادت به مسجدشهادت.

 

 

 

تقارن ایام شهادت امام علی (ع) باهفته نکوداشت مقام معلم، جمله بسیار زیبای ایشان در حق مقام شامخ معلم را تداعی می‌نماید که فرمودند «من علمنی حرفا فقد سیرنی عبدا» یعنی «هرکسی مراحرفی بیاموزد مراعبدخودساخته است».

 

 

 

باعرض تبریک این روزعزیز مقارن با شهادت استادمطهری، دست همه معلمین واساتید میهنمان رامیبوسم و تبریکات خود را نثار این انسان‌های پاک سرشت، دلسوز و دانش پرور مینمایم.

 

 

 

لایحه رتبه بندی فرهنگیان، اعمال مدرک دوم فرهنگیان، ‌همسان سازی حقوق اساتید دانشگاه‌های وزارت علوم با وزارت بهداشت و افزایش بودجه وزارتخانه‌های آموزش عالی و آموزش و پرورش، تصویب ‌و بازنگری قانون جهش تولید دانش بنیان در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و سامان دادن به نیروی انسانی معلم در آموزش و پرورش از اقدامات مهم کمیسیون آموزش تحقیقات مجلس یازدهم درسال اول فعالیت است.

 

 

 

ضمن تشکر از زحمات همه فرهنگیان عزیزمان پیشنهاد تشکیل شرکت‌های دانش بنیان توسط معلمین عزیز و نخبه و صاحب ایده در جهت رساندن این شرکت‌ها به عدد هدفگذاری رهبرمعظم انقلاب یعنی چهارصد هزار شرکت در کشور را دارم.

 

 

 

همچنین شکل گیری صندوق شکوفایی و نوآوری درآموزش وپرورش درحمایت ازتأسیس و توسعه این شرکتها بسیار تأثیرگذار خواهد بود؛ در ضمن معلمین عزیز از نظر اقتصادی صاحب شرکت و درامد درحال و بعد از بازنشستگی خواهند شد.

 

 

 

مطمئن باشید لایحه رتبه بندی فرهنگیان را در کمیسیون با هدف هرچه واقعی تر کردن این لایحه و با هدف حمایت از معلمان بررسی، اصلاح و به تصویب خواهیم رساند در این ماه خدا از همه همکاران عزیزم التماس دعای ویژه داریم و برای همه معلمین و اساتید طول عمر با عزت و سلامتی مسألت می‌نمایم./

 

آدرس دفتر مرکزی :

تبریز ، فارابی (چایکنار شمالی)، جنب شهرداری منطقه 1

تلفن : 3‌4438349-041

پست الکترونیک : info@drmonadi.ir

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب