کد خبر:3247
پ
IMG_20210414_152217_341

طرح موضوع احتساب سوابق دانش آموختگان دانش سراها در کمیسیون آموزش

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی رضا منادی،دکتر منادی در نشست تخصصی با مدیران آموزش و پرورش خراسان رضوی از طرح موضوع احتساب سوابق دانش آموختگان دانش سراها در این کمیسیون خبر داد . دکتر منادی در این نشست با بیان اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات شاکله آموزش و پرورشی خوبی دارد و به […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر علی رضا منادی،دکتر منادی در نشست تخصصی با مدیران آموزش و پرورش خراسان رضوی از طرح موضوع احتساب سوابق دانش آموختگان دانش سراها در این کمیسیون خبر داد .

دکتر منادی در این نشست با بیان اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات شاکله آموزش و پرورشی خوبی دارد و به جد پیگیر مشکلات این دستگاه هستند چرا که اعتقاد ما بر این است که فرهنگیان اساس رشد و توسعه کشور هستند گفت: در بودجه ۱۴۰۰ اتفاقات بسیار خوبی افتاد،پیگیری ما در باب حل مدرک دوم و رتبه بندی فرهنگیان نیز منجر به کسب نتیجه های خوبی گردید.

 

وی با بیان اینکه مهم ترین ابزاری که موجب توسعه هر کشوری خواهد شد،قانون است اظهار داشت: رتبه بندی معلمین باید یک قانون خوب و با کیفیتی داشته باشد تا جایگاه هر معلم مشخص گردد.

 

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در قانون برنامه ۵ ساله ششم پیش بینی شده است که ۵۰ درصد دانش آموزان آموزش و پرورش باید دارای مهارت باشند که تا کنون طبق آمار بدست آمده ۴۳ درصد دانش‌آموزان دارای مهارت هستند افزود: احتساب سوابق دانش آموختگان دانش سراها در کمیسیون مطرح شده است، انشاا‌لله این مشکل برطرف شود و سوابق افراد ذینفع محسوب گردد.

 

آدرس دفتر مرکزی :

تبریز ، فارابی (چایکنار شمالی)، جنب شهرداری منطقه 1

تلفن : 3‌4438349-041

پست الکترونیک : info@drmonadi.ir

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب