کد خبر:3224
پ
Û²Û±-Û²Û´-Û³Û·-۲۰۱۸۰۵۱۰۹۸۶۰۷۵۲۹۳۱

یادداشت؛ علیرضا منادی/ «۲۲ بهمن»؛ تجلی اتحاد ملی، انسجام اسلامی و وحدت اقشار مردم

«علیرضا منادی» رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی؛ دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مقطع تابناک رهایی ملت مسلمان و قهرمان ایران از یوغ ستمشاهانی است که سالهای مدیدی آزادی این ملت را به بند کشیده و ضمن غارت سرمایه‌های عظیم معنوی و اقتصادی کشور، هویت اجتماعی و تاریخی این مرز و بوم را […]

«علیرضا منادی» رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی؛ دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مقطع تابناک رهایی ملت مسلمان و قهرمان ایران از یوغ ستمشاهانی است که سالهای مدیدی آزادی این ملت را به بند کشیده و ضمن غارت سرمایه‌های عظیم معنوی و اقتصادی کشور، هویت اجتماعی و تاریخی این مرز و بوم را با هم‌دستی بیگانگان مضمحل ساخته و به فراموشی سپرده بودند.

در آغاز پنجمین دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران هنوز دشمن و استکبار دست از دشمنی با ما بر نداشته و یقیناً بر نخواهد داشت؛ چراکه دشمنان وجود و ماهیت دینی و استقلال ما را هدف قرار داده‌اند و به هر طریقی در حال ضربه زدن به اتحاد و انسجام ملی ما هستند.

کشور ما با وجود فشارها و هجمه‌های استکبار جهانی با اتحاد و همدلی همگان در سایه رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی به سمت پیشرفت و رشد در حال حرکت است و وظیفه همگان این است که تا حد وسعمان برای زنده نگه داشتن ارزش‌های انقلابی و اسلامی بکوشیم؛ چراکه انقلاب به ما هویت و ارزش داد و اگر برخی کاستی‌ها نیز در جاهایی وجود داشته باشد، می‌توان با روحیه انقلابی آن را برطرف کرد.

بهمن‌، تجلی اتحاد ملی، انسجام اسلامی و وحدت اقشار مردم با گرایش‌های مختلف سیاسی و سلایق متفاوت است که حول محور ولایت‌ فقیه، برای حفظ استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی درحرکت و تکاپو می‌باشد؛ در واقع دهه فجر مصداق بارز قدرت همبستگی و دلدادگی اقشار مختلف جامعه در برابر جنایات رژیم باطل طاغوت است.

انقلاب اسلامی برخاسته از نور است؛ همان‌ طور که وقتی تعابیر مختلف امام خمینی (ره) را درباره جریان انقلاب اسلامی بررسی می‌‌کنیم، مضمون «انفجار نور» را از آن برداشت می‌‌کنیم، اینجاست که باید گفت انقلاب اسلامی به‌ رهبری امام خمینی (ره) بی‌تردید در ادامه حرکت انبیاء و رسولان (علیهم السلام) است.

امام خمینی (ره) در این باره می‌فرمایند: «امید است که این انقلاب جرقه و بارقه‌های الهی باشد که انفجاری عظیم در توده‌های زیر ستم ایجاد نماید و به طلوع فجر انقلاب مبارک حضرت بقیهالله (عج) منتهی شود».

تردیدی نیست که این نهضت بزرگ مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و نشات گرفته از قیام و نهضت عاشورای حسینی است که قطعاً تا قیام جهانی حضرت مهدی (عج) استمرار خواهد داشت.

 

آدرس دفتر مرکزی :

تبریز ، فارابی (چایکنار شمالی)، جنب شهرداری منطقه 1

تلفن : 3‌4438349-041

پست الکترونیک : info@drmonadi.ir

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب