کد خبر:2765
پ
۱
حضور دکتر منادی در یکی از بیمارستان های مبارزه با کرونا

بازدید دکتر علیرضا منادی از نحوه امداد رسانی کادر درمان برای بیماران ویروس کرونا

به دنبال شیوع بیماری ویروس کرونا، دکتر علیرضا منادی ضمن حضور در یکی از بیمارستان های مبارزه با کرونا از نزدیک شاهد نحوه امداد رسانی کادر درمان به بیماران کرونایی قرار گرفتند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر منادی، به دنبال شیوع بیماری ویروس کرونا، دکتر علیرضا منادی ضمن حضور در یکی از بیمارستان های […]

به دنبال شیوع بیماری ویروس کرونا، دکتر علیرضا منادی ضمن حضور در یکی از بیمارستان های مبارزه با کرونا از نزدیک شاهد نحوه امداد رسانی کادر درمان به بیماران کرونایی قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر منادی، به دنبال شیوع بیماری ویروس کرونا، دکتر علیرضا منادی ضمن حضور در یکی از بیمارستان های مبارزه با کرونا از نزدیک شاهد نحوه امداد رسانی کادر درمان به بیماران کرونایی قرار گرفتند و از زحمات کادر پزشکی و پرستاری آن بیمارستان تشکر و قدردانی بعمل آوردند.

 

در این بازدید دکتر منادی به تمام کادر و‌ پرستاران بیمارستان براساس تجربه چندین ساله ی خودشان که در کرسی تدریس این ویروس ها در دانشگاه دارند آگاهی لازم را برای کادر درمان ارائه نمودند.

 

دکتر منادی در خاتمه بازدید افزودند: این روزها کشور، درگیر ویروس سمج کروناست و اگر وضعیت موجود را به جنگی تمام عیار تشبیه نماییم، سربازان و فرماندهانی که در خط مقدم این جبهه، فداکارانه در حال دفاع هستند، پرستاران و پزشکان و متولیان نظام سلامت هستند، سفید پوشان دلسوزی که جان نازنین شان را کف دست گرفته و به رغم کمبود امکانات و تجهیزات از هیچ کوششی برای نجات جان هم وطنان خود فروگذار نیستند. تا همه هم وطن های عزیزمان را از این بحران به زودی عبور داده و سلامتی به کل کشور عزیزمان باز گردد.

 

#کرونا_را_شکست_می_دهیم

 

آدرس دفتر مرکزی :

تبریز ، فارابی (چایکنار شمالی)، جنب شهرداری منطقه 1

تلفن : 3‌4438349-041

پست الکترونیک : info@drmonadi.ir

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب