پ
۰
دکتر علیرضا منادی:

با پیشنهاد دکتر علیرضا منادی نماینده تبریز،آذرشهر دردیدار مدیرعامل ایران خودرو مقرر شد؛طراحی و ساخت خودرو به نام تبریز

دکتر منادی گفت: با توجه به حق بزرگ و قدمت دیرینه‌ای که قطعه سازان تبریز بر گردن صنعت خودرو سازی ایران دارند با درخواست و پیشنهاد بنده مقرر شد یک خودرو به نام تبریز در خودروسازی تبریز طراحی و ساخته شود . به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات […]

دکتر منادی گفت: با توجه به حق بزرگ و قدمت دیرینه‌ای که قطعه سازان تبریز بر گردن صنعت خودرو سازی ایران دارند با درخواست و پیشنهاد بنده مقرر شد یک خودرو به نام تبریز در خودروسازی تبریز طراحی و ساخته شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر علیرضا منادی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، دکتر علیرضا منادی نماینده مردم تبریز⁦،آذرشهر و اسکو در مجلس با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و مدیرعامل شرکت ساپکو دیدار و گفتگو کرد.

دکتر منادی رئیس کمیسیون آموزش در باره این دیدار به خبرنگار ما گفت : در دیداری که با دکتر مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و جناب آقای پیر محمدی مدیرعامل محترم شرکت ساپکو داشتیم مذاکراتی در خصوص مسائل و رفع مشکلات قطعه سازان و شرکت های مستقر گروه صنعتی ایران خودرو در تبریز انجام شد.

وی همچنین ادامه داد پیش از این نیز دکتر مقیمی مدیرعامل ایران خودرو و مهندس یزدانخواه مدیرعامل ایران خودرو دیزل با حضور در کمیسیون آموزش،تحقیقات و فناوری دیدار ها و مذاکراتی در این خصوص داشته ایم.

دکتر منادی افزود: با توجه به حق بزرگ و قدمت دیرینه‌ای که قطعه سازان تبریز بر گردن صنعت خودرو سازی ایران دارند با درخواست و پیشنهاد بنده مقرر شد یک خودرو به نام تبریز در خودروسازی تبریز طراحی و ساخته شود وی یادآور شد در نشستی که در استانداری برگزار شد وزیر صنعت نیز به این موضوع تاکید داشتند.

منبع
پایگاه اطلاع رسانی دکتر منادی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید