پ
۶۶۶

خداحافظ یاران وفادار انقلاب

  إِنَّا ِلِلَّٰهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ شهادت جناب آقای آیت‌الله رئیسی، رئیس جمهور فقید کشورمان، آیت‌الله آل‌هاشم، نماینده معزز و فقید ولی فقیه در استان، دکتر رحمتی، استاندار فقید آذربایحان‌شرقی، و دکتر امیرعبداللهیان، وزیر فقید امور خارجه کشورمان، همه ما را در بهت و اندوهی عمیق و تاسف‌بار فرو برد. شهـادت ۴ تن از دلسوزترین […]

 

إِنَّا ِلِلَّٰهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

شهادت جناب آقای آیت‌الله رئیسی، رئیس جمهور فقید کشورمان، آیت‌الله آل‌هاشم، نماینده معزز و فقید ولی فقیه در استان، دکتر رحمتی، استاندار فقید آذربایحان‌شرقی، و دکتر امیرعبداللهیان، وزیر فقید امور خارجه کشورمان، همه ما را در بهت و اندوهی عمیق و تاسف‌بار فرو برد.

شهـادت ۴ تن از دلسوزترین چهره‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی که عمرشان را در خدمت به مردم و کشور سپری کرده و سرانجام حین خدمت مقدس‌شان در یک سانحه تلخ هوایی به درجه رفیع شهـادت نائل آمدند، ضربه بزرگی به تمام ملت شریف ایران بود و یقیناً این داغ بزرگ، تا ابد در قلب و جان ما باقی خواهد ماند.

این سانحه سخت و تلخ، شهـادت کادر این پرواز و نیروهای حافظ امنیت را نیز به دنبال داشت و تحمل این ضایعه را دشوارتر و داغ آن را دوچندان کرد.

اینجانب این فاجعه بزرگ را خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران و خانواده و تمام دوستداران این عزیزان تبریک و تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای روح هر چهار انسان بزرگ، علو درجات مسئلت می‌نمایم.

علیرضا منادی سفیدان
نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید