پ
۱۴۰۰۰۱۰۷۰۰۰۱۰۸_Test_PhotoN
دکتر علیرضا منادی:

درخواست تخفیف مالیاتی برای اصناف به دلیل کرونا

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر منادی،رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به برگزاری با نشست با اعضای اتاق اصناف و رؤسای اتحادیه‌های تبریز، اظهار کرد: در این نشست مشکلات اصناف و بازاریان تبریز پیگیری شد. نماینده مردم تبریز، اسکو، آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست ضمن شنیدن مشکلات متعدد […]

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دکتر منادی،رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به برگزاری با نشست با اعضای اتاق اصناف و رؤسای اتحادیه‌های تبریز، اظهار کرد: در این نشست مشکلات اصناف و بازاریان تبریز پیگیری شد.

نماینده مردم تبریز، اسکو، آذرشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این نشست ضمن شنیدن مشکلات متعدد اصناف و بازاریان تبریز در تماس‌هایی تلفنی با وزیر اقتصاد و دارایی خواهان تخفیف در مالیات سال ۱۴۰۰ به دلیل کرونا شدند.

وی اضافه کرد: در تماس با وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی اعطای یارانه دولتی به برخی از اصناف پیگیری شد که قول رسیدگی از جانب وزیر اعطا شد.

منادی‌سفیدان یادآور شد: همچنین در تماس تلفنی با رؤسای بانک مرکزی و بانک ملی خواستار رفع مشکل سامانه چک صیاد و خواستار رفع مشکلات تعزیراتی اصناف تبریز از وزراء دادگستری و اقتصاد شدند.

وی ادامه داد: در این دیدار معاون اتاق اصناف تبریز و تعدادی از رؤساى اصناف بزرگ تبریز حضور داشتند و به بیان نکته نظرات و مشکلات اصناف و بازاریان تبریز پرداختند.

منبع
پایگاه اطلاع رسانی دکتر منادی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید