پ
۹۴

ریاست کمیسیون ((آموزش)) باز به تبریز رسید

امروز، با عنایت پروردگار متعال و رای اعتماد اعضای محترم کمیسیون، افتخار داشتم که در انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون آموزش به عنوان رئیس انتخاب شوم. این پنجمین سال متوالی است که به این جایگاه مهم دست می‌یابم و اولین سال در مجلس دوازدهم. بدون شک، این دستاورد مرهون اعتماد و حمایت بی‌دریغ شما مردم شریف […]

امروز، با عنایت پروردگار متعال و رای اعتماد اعضای محترم کمیسیون، افتخار داشتم که در انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون آموزش به عنوان رئیس انتخاب شوم.

این پنجمین سال متوالی است که به این جایگاه مهم دست می‌یابم و اولین سال در مجلس دوازدهم. بدون شک، این دستاورد مرهون اعتماد و حمایت بی‌دریغ شما مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو است.

در طول چهار سال گذشته، ما با تعهد و تلاش فراوان، آغازگر راه مقدس تعالی آموزشی بودیم. این مسیر، با چالش‌ها و فرصت‌های بسیاری همراه بوده و به یاری خداوند متعال و همکاری شما عزیزان، توانستیم گام‌های موثری در جهت بهبود نظام آموزشی کشور برداریم. اکنون، با ورود به مجلس دوازدهم و حضور در این مسئولیت خطیر، وقت انجام کارهای اساسی و بنیادین است.

هدف ما در این دوره، ارتقاء کیفیت آموزش، تقویت زیرساخت‌های آموزشی، حمایت از معلمان و دانش‌آموزان، و پیگیری دقیق اجرای برنامه‌های تحولی در نظام آموزشی کشور خواهد بود. با همراهی و همدلی شما مردم عزیز، مطمئنم که می‌توانیم به اهداف بزرگ و ارزشمندی دست یابیم و آینده‌ای روشن‌تر برای فرزندان ایران اسلامی رقم بزنیم.

از همه شما عزیزان، همکاران محترم در کمیسیون و تمامی کسانی که با حمایت‌های خود در این مسیر دشوار همراه بوده‌اند، صمیمانه تشکر می‌کنم.

امیدوارم که با توکل بر خداوند متعال و همکاری‌های سازنده، بتوانیم به تعهدات خود عمل کرده و شاهد شکوفایی هر چه بیشتر نظام آموزشی کشور باشیم.

علیرضا منادی سفیدان
نماینده مردم شریف تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید