پ
555
دکتر علیرضا منادی:

قدردانی رئیس کمیسیون آموزش از ستاد اجرایی در پی ساخت واکسن کرونا

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس طی نامه‌ای خطاب به رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، ساخت واکسن ایرانی کرونا را تبریک و از دانشمندان این عرصه تقدیر به عمل آورد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر علیرضا منادی،متن نامه دکترمنادی رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی خطاب محمد مخبر رئیس […]

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس طی نامه‌ای خطاب به رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، ساخت واکسن ایرانی کرونا را تبریک و از دانشمندان این عرصه تقدیر به عمل آورد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر علیرضا منادی،متن نامه دکترمنادی رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی خطاب محمد مخبر رئیس محترم ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به شرح ذیل است:

برادر گرامی جناب آقای مخبر

رئیس محترم ستاد اجرایی فرمان امام (ره)

باسلام و احترام

خدا را سپاسگزاریم که مشکل و مساله‌ای دیگر به لطف او و با دستان توانمند دانشمندان و دانش پژوهان عزیر کشورمان در حال حل شدن است. ضمن تبریک این رخداد مهم تاریخی و سرنوشت ساز، مراتب تشکر ویژه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از حضرتعالی و دیگر مجاهدان علمی آن ستاد را اعلام می‌داریم.

رسیدن مراحل ساخت واکسن ویروس منحوس کرونا به مرحله آزمایش انسانی، توسط ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و شرکت های دانش بنیان، بار دیگر نشان داد نقطه قوت و ذخیره خدادادی ملت ما، روحیه علم دوستی و عالم‌پروری است.

این دستاورد عظیم و با ارزش، بحق بصریت بالای رهبر عزیزمان در عنایت ویژه ایشان به حوزه علم و دانش را نشان داد.

موفقیت های بزرگ علمی و دیگر دستاوردهای ارزشمند در حوزه نانوتکنولوژی و زیست فناوری مولکولی و دیگر حوزه‌ها، ثروت بزرگی است که باید قدر آن را دانست و با حمایت و هدایت، می‌توان امیدوار بود بسیاری از مشکلات فعلی اقتصادی و اجتماعی را برطرف و روز به روز به سوی رشد و تعالی گام بر خواهیم داشت.

ساخت این واکسن، همزمان با کشورهای مدعی پیشرفته با همه امکانات و هزینه های گزاف، نشان از اقتدار علمی کشور و دانش بروز محققان و پژوهشگران عزیز کشورمان است و امیدی در میان جوانان و نوجوانان دانش آموز و دانشجو در کشور و حتی در منطقه ایجاد نموده است و نشان می دهد رسیدن به چشم انداز جایگاه اول علمی منطقه و برتر جهانی دور از دسترس نیست.

در تحریم ها و فشارهای همه جانبه و محدودیت های ناجوانمردانه ی سلطه گران بین المللی و در شرایطی که دشمنان تحمل چنین پیروزی‌هایی را نداشته و ترور دانشمندان و متخصصان عزیز کشورمان را در برنامه خود قرار داده اند و ضعف و زبونی خود را بیش از پیش نشان می دهند، لازم است از دانشمندان حوزه زیست فناورانه نیز حمایت و حفاظت بعمل آورد.

در پایان ضمن قدردانی از زحمات دانشمندان پیشروی کشور، آمادگی این کمیسیون در حمایت خاص از فعالیت‌های علمی آن ستاد را اعلام می داریم.

منبع
پایگاه اطلاع رسانی دکتر منادی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید